Direksiyon Hocası – İstanbul | İş İlanları, İş Arıyorum, İş Başvurusu, Eleman Arayanlar, 2012


Direksiyon Hocası – İstanbul

Safacan Sürücü Kursu‘nda yetiştirilmek üzere direksiyon hocaları aranmaktadır. Sadece yetiştirmek için değil; aynı zamanda direksiyon kursu verebilecek öğretmenlere de ihtiyaç duymaktayız. Tam gün esasına dayalı olarak çalışacak olan direksiyon hocaları, sadece bayan olmalıdır. Bay direksiyon hocalarının iş başvurusunda bulunması önerilmemektedir. Yaş aralığı, 25 ile 45 aralığındadır.

 

Direksiyon hocaları, en az lise bitirmiş olmalıdırlar. Üniversitede okuyan ya da üniversite mezunu olan kişiler, öncelikli tercihlerimiz olacaklardır.

 

Direksiyon hocası sertifikası olmayan eğitimcilere, sertifika alabilmesi için tarafımızca eğitim verilecektir. Bu konuda da herhangi bir problemi bulunmayan ve iş arıyorum diyen direksiyon hocaları, iş ilanımıza ilgi gösterebilirler.

 

İş ilanlarımıza ilgi gösterip iş müracaatında bulunmak isteyen direksiyon hocalarının aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanmaları gerekmektedir. Dileyen kişiler, telefon ile bize ulaşabilirler ve adresimizi öğrenerek şahsi iş başvurusunda da bulunabilirler.

 

Dilek Yaz

diyaz@mynet.com

0212 217 40 30

İstanbul İş İlanları 2011

  • Sınıf Öğretmeni – Antalya
  • Fizik Tedavi Uzmanı / Fizyoterapist – İzmir
  • Kuaför Ustası ve Kalfası – Kahramanmaraş
  • Sponsor Reklamlar


    Yorum Yaz