Soğuk Meze Aşçıları – İzmir | İş İlanları, İş Arıyorum, İş Başvurusu, Eleman Arayanlar, 2012


Soğuk Meze Aşçıları – İzmir

Firmamız, özel bir yemek şirketidir. İsmimiz, Bortar Yemek ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi’dir. İzmir‘de faaliyet yürüttüğümüz için sadece İzmir ikametli aşçıları işe alacağız. İş başvurusu yapacak olanlar, İzmir’de oturmalıdır.

 

Çalışma şeklimizi, tam gün olarak belirlemiş bulunuyoruz. Soğuk meze yapımında ustalaşmış olan aşçılar, 18-45 yaş aralığında olmalıdır. Özellikle erkek aşçıları tercih ettiğimizi belirtmek isteriz. İşsiz kalmadan önce de çeşitli işletmelerde, özellikle de restoran ve otellerde çalışmış olan soğuk meze aşçıları, öncelikli tercihimiz olacaktır.

 

İş şartları, ücret, barınma, yol masrafları ve yemek gibi ayrıntıları, yüz yüze görüşmede ele alacağız. Yaptığı yemeklerle beğeni kazanan, uzun yıllar aşçılık ile uğraşan, damak tadından anlayan soğuk meze aşçıları, iş ilanlarımızla ilgilenmelidir.

 

İşe müracaat etmek isteyen aşçılar, Zübeyde Hanım ile görüşebilirler. Telefon ve e-posta bilgileri, aşağıdaki gibidir. Yemek yapmayı seven, kendini bu işe vermiş olan aşçıların iş başvurusu yapmalarını bekliyoruz.

 

Zübeyde Küçükkul

zubeyde@bortar.com

0232 436 19 20

İzmir İş İlanları 2011

  • Satış Temsilcisi – İzmir
  • Animatör ve Tiyatro Oyuncusu – Ankara
  • Makine Mühendisi – Çankırı
  • Sponsor Reklamlar


    Yorum Yaz