Denizli İş İlanları 2013 | İş İlanları, İş Arıyorum, İş Başvurusu, Eleman Arayanlar, 2012


Denizli İş İlanları 2013

Denizli İş İlanları 2011

Denizli, 1 milyona dayanan nüfusu ile İzmir’den sonra Ege Bölgesi’nin en büyük kentidir. Sanayisi, ihracatı ve ticareti çok gelişmiştir. Türkiye’nin en gelişmiş 15 ilinden bir tanesidir.

Ekonomisi, sanayi ve ticaret üzerinden şekillenmektedir. Birçok tarım ürünü yetiştirilmektedir. Bunların başlıcaları; arpa, buğday, ceviz, tütün, nohut, haşhaş ve incirdir.
Ayrıca, karpuz, elma, armut, kavun, karpuz gibi birçok meyve de bolca yetiştirilmektedir. Son yıllarda Antepfıstığı üretimi de başlamış ve gün geçtikçe daha büyük artış sağlamıştır.

Denzli’nin sanayisi çok hızlı gelişmektedir. Özellikle dokuma sanayisi, oldukça gelişmiştir. Dokuma sanayisinin yanında metal sanayisinde de önemli gelişmeler sağlanmıştır.

Denizli’de onlarca büyük ölçekte sanayi işletmeleri vardır. Bu işletmelerde onbinlerce kişi çalışmaktadır.

Coğrafi konumu nedeniyle de önemli şehirlerimizden birisi olan Denizli, hem İç Anadolu hem Ege Bölgesi hem de Akdeniz Bölgesi için başka bölgelere geçiş konumundadır. Bu da Denizli’nin özellikle ticaretine önemli katkılar sağlamıştır.

Denizli ilimizde 2011 yılında yayımlanan iş ilanlarını görüntülemek için aşağıda yer alan Denizli İş İlanları 2011 sayfasına tıklayarak işverenlerle iletişime geçebilirsiniz.

Denizli İş İlanları

 • İplikçi ve Vasıfsız Eleman Aranıyor – Denizli
 • Su Dağıtım Personeli / Sucu Aranıyor – Denizli
 • Hasta Bakıcı Aranıyor – Denizli
 • Fabrikada Teknik Yönetici – Denizli
 • Bulaşıkçı Aranıyor – Denizli
 • Sponsor Reklamlar


  1 Yorum “Bulaşıkçı Aranıyor – Denizli”

  • 1 hüseyin :

   iş arıyorum denizli de oturuyorum o kadar iş yerini gezdim hep deneyim istiyorlar peki o deneyimli olanlar anasının karnında mi öğrendi onlarda girdiklerinde acemiymistir zamanla usta olmuştur birde deneyimsizi deneyin ki görün bakalım ne oluyor boynuz kulağı geçer derler bu sözü de unutmayın ! Sözüm meclisten dışarı

  Yorum Yaz